> 100 000 PRODUKTOV

BEZPEČNÉ NÁKUPY

ATRAKTÍVNE CENY

ODBORNÉ PORADENSTVO

Nav switch
Ponuka

homepage banner

Umývadlá pre každú kúpeľňu

Hľadáte umývadlo do vašej kúpeľne? Zoznámte sa so širokou ponukou rôznych modelov umývadiel od spoločnosti absulo, a vyberte si to najlepšie!

 

Klasické kúpeľňové umývadlá (nástenné)

Zvyčajne zaberajú veľmi málo miesta, takže sú vhodným riešením pre toalety a malé kúpeľne. Aj v minimalistických, úsporne zariadených a strohých interiéroch vyzerajú vynikajúco. Montujú sa priamo na stenu pomocou príslušných skrutiek. Sú k dispozícii v mnohých tvaroch a farbách okrem iného aj výrazne avantgardných.

Kúpeľňové umývadlá na doske

 

Umývadlá na doske upútajú pozornosť svojím atraktívnym vzhľadom a môžu byť ústredným bodom dizajnu kúpeľne. Keďže sú namontované na doske, poskytujú ďalší priestor na umiestnenie kozmetiky alebo základných kúpeľňových doplnkov. Vyšší okraj umývadla uľahčuje jeho používanie bez špliechania vody. 

Kúpeľňové umývadlá so skrinkami (nábytkové)

 

Sú to tie najfunkčnejšie a najpraktickejšie riešenia. Šetria veľa času pri kompletizácii zariadenia ako aj pri samotnej montáži. Ďalšou nespornou výhodou súpravy je ucelenosť a dokonalé zladenie všetkých prvkov. Keďže umývadlová misa nevyčnieva nad pracovnou doskou, nevznikajú ťažko prístupné miesta, kde by sa mohli hromadiť nečistoty, takže čistenie nie je príliš náročné. Všetky spojovacie prvky sú umiestnené v strede skrinky a nenarúšajú estetiku interiéru.

Kúpeľňové podpultové umývadlá

 

Sú veľmi podobné predchádzajúcim umývadlám, ale montujú sa pod dosku - ich okraj nevystupuje nad povrch dosky (misa a prípojky sú vnútri). Z estetického hľadiska má toto riešenie len samé výhody: zdôrazňuje minimalistický charakter interiéru a výrazne uľahčuje čistenie (všetky nečistoty z dosky sa dajú jedným plynulým pohybom zotrieť do umývadla).

Voľne stojace kúpeľňové umývadlá

 

Toto exkluzívne riešenie sa hodí skôr do veľkých, priestranných kúpeľní zariadených v modernom štýle. Voľne stojace umývadlá môžu mať akýkoľvek tvar, takže ich možno ľahko prispôsobiť individuálnym potrebám a požiadavkám. Predstavujú originálnu výzdobu miestnosti a rozhodne pozdvihnú štandard kúpeľne.

Prečo presne?

17 ROKOV

skúseností na trhu

60 MILIÓNOV

ľudí navštívilo náš obchod

1,5 MILIÓNA

zrealizovaných objednávok

5 MILIÓNOV

predaných produktov

Pozrite sa, v čom sme výnimoční!

NAJVÄČŠIA PONUKA NA TRHU

Zaručujeme najväčší sortiment, ktorý zahŕňa viac ako 100 000 výrobkov.

PONUKA PRÉMIOVÝCH ZNAČIEK

V našom obchode nájdete tovar všetkých špičkových európskych značiek.

NAJVÄČŠIA DOSTUPNOSŤ TOVAROV

Venujeme pozornosť maximálnej dostupnosti výrobkov. Na sklade nájdete viac ako 310 000 výrobkov.

NAKUPOVANIE BEZ RIZIKA

100% zásielok je plne poistených.

BEZPEČNÉ NÁKUPY

Dbáme o bezpečnosť Vašich údajov.

Zaviedli sme bezpečnostný certifikát SSL.

JEDNODUCHÉ VRÁTENIE

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia.

PROFESIONÁLNE PORADENSTVO

Naši odborní poradcovia Vám radi odpovedia na Vaše otázky, pripravia ponuku alebo spracujú objednávku.

ATRAKTÍVNE CENY

Ponúkame atraktívne ceny našich výrobkov.

VÝKONNÝ TÍM KVALITY

O perfektné nakupovanie sa stará viac ako 260 ľudí. Od administratívy, programátorov a marketingu až po centrum služieb pre zákazníkov a oddelenie logistiky.

Články a tipy 

Blog

 • Štýlové osvetlenie kúpeľne. Nápadné a praktické.
  Štýlové osvetlenie kúpeľne. Nápadné a praktické.

  Dobre navrhnuté osvetlenie kúpeľne by malo zahŕňať tri aspekty: všeobecný, funkčný a náladový. Hoci estetické riešenie tejto otázky v neveľkej miestnosti môže byť náročné, prinášame osvedčené spôsoby, ako dosiahnuť dokonalé osvetlenie kúpeľne v rôznych štýloch.

  Prečítajte si celý opis
 • Organizéry do kúpeľne - cesta k funkčnému priestoru
  Organizéry do kúpeľne - cesta k funkčnému priestoru

  Organizéry do kúpeľne spájajú niekoľko neoceniteľných výhod. Výrazne zväčšujú úložný priestor. Umožňujú zlepšiť organizáciu kúpeľne a zabezpečujú tak funkčnejší interiér bez veľkých výdavkov. Sú tiež skvelými spojencami pri udržiavaní poriadku. Vďaka nim môžete mať všetku kozmetiku, toaletné potreby alebo čistiace prostriedky na dosah ruky, hoci budú ukryté a neviditeľné hneď na prvý pohľad.

  Prečítajte si celý opis
 • Kúpeľňa v štýle Bali - ako ju zariadiť?
  Kúpeľňa v štýle Bali - ako ju zariadiť?

  Tropická vegetácia, prírodné materiály, upokojujúce farby a spôsoby na získanie vnútornej harmónie. Toto nie je opis moderného kúpeľného rezortu, ale náčrt kúpeľne inšpirovanej unikátnou klímou Bali. Ako si vytvoriť takéto zázemie u vás doma? Tu je niekoľko návrhov!

  Prečítajte si celý opis
 • Kúpeľňa vo francúzskom štýle
  Kúpeľňa vo francúzskom štýle

  Kúpeľňa vo francúzskom štýle je elegantná a komfortná. Pokúša palácovou noblesou a dômyselnosťou. Zistite, ako ju zariadiť vo veľkých aj malých priestoroch.

  Prečítajte si celý opis