> 100 000 PRODUKTOV

BEZPEČNÉ NÁKUPY

ATRAKTÍVNE CENY

ODBORNÉ PORADENSTVO

Nav switch
Ponuka

homepage banner

Objavte keramiku značky hansgrohe!

Umývadlá a kúpeľňový nábytok v ideálnom súlade

 

Vďaka spoločnosti hansgrohe projektovanie bude pre vás príjemným zážitkom, pretože naše série keramiky sú vizuálne a funkčne zladené s kúpeľňovým nábytkom, čo vytvára možnosť uceleného dizajnu s harmóniou priestoru. Umývadlá Xelu Q a Xevolos E tvoria spolu so sprievodným nábytkom opticky dokonalý súlad. S umývadlami Xuniva si môžete vytvoriť svoju kúpeľňu snov a vybrať si zo štyroch základných tvarov a troch možností montáže. Umývadlá Xuniva na dosku je možné spájať s nábytkom zo série Xelu Q.

 

Xevolos E

Vynikajúci dizajn: architektonicko-geometrický dizajn s filigránskymi detailmi, úzkymi hranami a dokonale integrovaným keramickým krytom odtoku.

Optimálne pohodlie: používatelia sa môžu tešiť z väčšej voľnosti pri každodennej starostlivosti o telo, a to vďaka priestrannému umývadlu. Okraj s otvorom na vodovodný kohútik ponúka praktické miesto na odkladanie kúpeľňových pomôcok.

Jednoduchá starostlivosť o výrobok: umývadlá sú vybavené glazúrou SmartClean odolnou voči škvrnám a sú bez prepadového otvoru.

Široký sortiment: v rade Xevolos E si môžete vybrať zo šiestich veľkostných variantov od 360 mm do 1200 mm, v závislosti od modelu sú k dispozícii modely bez otvoru na vodovodný kohútik, s jedným otvorom alebo dokonca s dvoma otvormi.

Xelu Q

 

Vysokokvalitný dizajn: štíhly geometrický dizajn SoftCube, jemne zaoblená vnútorná misa a ušľachtilé detaily, ako je keramická odtoková rozeta.

Optimálne pohodlie: používatelia sa môžu tešiť z väčšieho komfortu a praktického využitia, ktoré im poskytuje objemná vnútorná misa umývadla. Široký okraj s otvorom pre batériu vytvára zároveň účelné odkladacie miesto pre kúpeľňové náradie.

Jednoduchá údržba: umývadlá Xelu Q sú štandardne vybavené glazúrou SmartClean a sú dodávané bez prepadového otvoru.

Mnoho alternatív: v sortimente Xelu Q si môžete vybrať zo šiestich veľkostných variantov od 360 mm do 1200 mm, pričom v závislosti od modelu sú k dispozícii bez otvoru na vodovodný kohútik, s jedným otvorom alebo dokonca s dvoma otvormi. V prípade výberu nábytku v spojení s jedným alebo dvoma umývadlami je možné vyhovieť individuálnym potrebám z hľadiska priestoru - či už v malej garsónke, alebo vo veľkej rodinnej kúpeľni.

Jednoduchá inštalácia: špecifikácie produktu v súlade s normami a na mieru šitá zvukotesná rohož- narezaná na požadovanú veľkosť sú zárukou jednoduchej inštalácie.

Xuniva

Sloboda projektovania: štyri tvary (okrúhly, oválny, RaceTrack a SoftCube), tri možnosti inštalácie (na dosku, na zapustenie a pod dosku - s otvorom na vodovodný kohútik alebo bez neho).

Jednoduché udržiavanie v čistote: všetky modely sú k dispozícii s voliteľnou glazúrou Smart Clean.

hansgrohe ExcellentFit: všetky umývadlá Xuniva sa dajú ľahko kombinovať s umývadlovou batériou spôsobom, ktorý eliminuje špliechanie vody a poskytuje optimálny komfort. Kúpeľňový nábytok hansgrohe Xelu Q možno s týmito umývadlami vzájomne zosúladiť. Doplnkom umývadlovej zóny sú zrkadlá Xarita, ktoré priťahujú všetky pohľady.

Dizajn z jedného zdroja

 

Či už navrhujete novú kúpeľňu, alebo renovujete tú súčasnú pre zvýšenie estetiky a pohodlia: zaručene budete zvažovať, ktorá toaleta vám bude najviac vyhovovať; tvar toalety by mal totiž harmonicky ladiť s celkovým dizajnom miestnosti ako aj spĺňať vaše kritériá pohodlia. Takto sa kúpeľňa stane miestom každodenného komfortu a relaxu. Vyberte si WC keramiku, ktorá sa dokonale hodí k štýlu a celkovému vybaveniu kúpeľne. V sortimente hansgrohe nájdete toalety v geometrickom štýle SoftCube alebo v zaoblenom dizajnovom štýle. Tento tvar sa dokonale kombinuje s umývadlami a kúpeľňovým nábytkom hansgrohe Xelu Q a s geometricky navrhnutými výrobkami z radu Xevolos E. To umožňuje štýlovo spájať rôzne kategórie výrobkov.

EluPura Q

Toalety EluPura vám doprajú dostatok pohodlia aj pri čistení. V závislosti od modelu to zaisťuje povrchová úprava SmartClean odolná voči škvrnám a ľahko odnímateľné WC sedadlo.

Vďaka svojmu geometrickému tvaru sa EluPura Q SoftCube s čistými líniami dokonale hodí do vysnívanej kúpeľne. Vizuálne korešponduje s umývadlami a nábytkom Xevolos E.

EluPura S


EluPura S v oblom tvare harmonicky zapadá do dizajnu kúpeľne s ďalšími výrobkami oblých tvarov a SoftCube a prípadne aj s prírodnými materiálmi. Jemné, nadčasové tvary sú príjemné nielen na pohľad. Toaleta EluPura S so splachovaním AquaXelix sa harmonicky integruje do každej kúpeľne.

 

 

Inšpirujte sa

Prečo presne?

17 ROKOV

skúseností na trhu

60 MILIÓNOV

ľudí navštívilo náš obchod

1,5 MILIÓNA

zrealizovaných objednávok

5 MILIÓNOV

predaných produktov

Pozrite sa, v čom sme výnimoční!

NAJVÄČŠIA PONUKA NA TRHU

Zaručujeme najväčší sortiment, ktorý zahŕňa viac ako 100 000 výrobkov.

PONUKA PRÉMIOVÝCH ZNAČIEK

V našom obchode nájdete tovar všetkých špičkových európskych značiek.

NAJVÄČŠIA DOSTUPNOSŤ TOVAROV

Venujeme pozornosť maximálnej dostupnosti výrobkov. Na sklade nájdete viac ako 310 000 výrobkov.

NAKUPOVANIE BEZ RIZIKA

100% zásielok je plne poistených.

BEZPEČNÉ NÁKUPY

Dbáme o bezpečnosť Vašich údajov.

Zaviedli sme bezpečnostný certifikát SSL.

JEDNODUCHÉ VRÁTENIE

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia.

PROFESIONÁLNE PORADENSTVO

Naši odborní poradcovia Vám radi odpovedia na Vaše otázky, pripravia ponuku alebo spracujú objednávku.

ATRAKTÍVNE CENY

Ponúkame atraktívne ceny našich výrobkov.

VÝKONNÝ TÍM KVALITY

O perfektné nakupovanie sa stará viac ako 260 ľudí. Od administratívy, programátorov a marketingu až po centrum služieb pre zákazníkov a oddelenie logistiky.

Články a tipy 

Blog

 • Štýlové osvetlenie kúpeľne. Nápadné a praktické.
  Štýlové osvetlenie kúpeľne. Nápadné a praktické.

  Dobre navrhnuté osvetlenie kúpeľne by malo zahŕňať tri aspekty: všeobecný, funkčný a náladový. Hoci estetické riešenie tejto otázky v neveľkej miestnosti môže byť náročné, prinášame osvedčené spôsoby, ako dosiahnuť dokonalé osvetlenie kúpeľne v rôznych štýloch.

  Prečítajte si celý opis
 • Organizéry do kúpeľne - cesta k funkčnému priestoru
  Organizéry do kúpeľne - cesta k funkčnému priestoru

  Organizéry do kúpeľne spájajú niekoľko neoceniteľných výhod. Výrazne zväčšujú úložný priestor. Umožňujú zlepšiť organizáciu kúpeľne a zabezpečujú tak funkčnejší interiér bez veľkých výdavkov. Sú tiež skvelými spojencami pri udržiavaní poriadku. Vďaka nim môžete mať všetku kozmetiku, toaletné potreby alebo čistiace prostriedky na dosah ruky, hoci budú ukryté a neviditeľné hneď na prvý pohľad.

  Prečítajte si celý opis
 • Kúpeľňa v štýle Bali - ako ju zariadiť?
  Kúpeľňa v štýle Bali - ako ju zariadiť?

  Tropická vegetácia, prírodné materiály, upokojujúce farby a spôsoby na získanie vnútornej harmónie. Toto nie je opis moderného kúpeľného rezortu, ale náčrt kúpeľne inšpirovanej unikátnou klímou Bali. Ako si vytvoriť takéto zázemie u vás doma? Tu je niekoľko návrhov!

  Prečítajte si celý opis
 • Kúpeľňa vo francúzskom štýle
  Kúpeľňa vo francúzskom štýle

  Kúpeľňa vo francúzskom štýle je elegantná a komfortná. Pokúša palácovou noblesou a dômyselnosťou. Zistite, ako ju zariadiť vo veľkých aj malých priestoroch.

  Prečítajte si celý opis