Luxrad Atria ZDC kúpeľňový radiátor dekoratívny 171x70 cm biela ATR17107009003ZDC
Číslo produktu  ATR17107009003ZDC
  • Značka: Luxrad
  • Séria: Atria ZDC
  • Dostupnosť produktu: do 21 dní
  • Farba: biela
  • Druh: dekoratívny
  • Výška [cm]: 171
Výška [cm]
Šírka [cm]
Výška [cm]
Šírka [cm]
Dostupnosť: do 21 dní
Loading...
Payment Methods
Opis
Štandardné pripojenie: ZDC
Výkon: 625 W
Výška: 1710 mm
Šírka: 700 mm
Vertikálne kolektory: štvorcové 30 x 30 mm
Vodorovné rúrky: štvorcové 30 x 30 mm