Terma Vivo kúpeľňový radiátor rebríkový 67x30 cm biela WGVOV067030K916Z8
Číslo produktu  WGVOV067030K916Z8
  • Značka: Terma
  • Séria: Vivo
  • Dostupnosť produktu: na objednávku
  • Farba: biela
  • Druh: rebríkový
  • Výška [cm]: 67
  • Šírka [cm]: 30
  • Výkon [Watt]: 185
  • Rozstup pripojenia [cm]: 5
  • Pripojenie: dolné
Stiahnutý z predaja
Opis
- výška: 670 mm
- šírka: 300 mm
- vzdialenosť medzi prípojkami: 50 mm
- spodná stredová prípojka typ Z8
- vhodné pre pripojenie elektrického ohrievača na pravej strane (Z8)
- tepelný výkon 75/65/20 (W): 185
- odvzdušňovač a upevňovacia súprava sú súčasťou dodávky
- povrchová úprava: prášková farba
- pracovná teplota do 95 °C