Terma Lima kúpeľňový radiátor dekoratívny 114x30 cm biela WGLIM114030K916Z8
Číslo produktu  WGLIM114030K916Z8
  • Značka: Terma
  • Séria: Lima
  • Dostupnosť produktu: na objednávku
  • Farba: biela
  • Druh: dekoratívny, rebríkový
  • Výška [cm]: 114
  • Šírka [cm]: 30
  • Výkon [Watt]: 345
  • Rozstup pripojenia [cm]: 5
  • Pripojenie: dolné
Stiahnutý z predaja
Opis
- materiál: oceľ
- pripojenia: 1/2"
- vybavenie: odvzdušňovač, upevňovacie konzoly s rozpernými skrutkami
- povrchová úprava: prášková farba
- farba: biela RAL9016
- pracovná teplota: do 95 °C
- schválenia a certifikáty: vyhlásenie o zhode s normou PN-EN 442
- hmotnosť: 6,9 kg
- výška: 1140 mm
- šírka: 300 mm
- vzdialenosť medzi prípojkami: 300 mm rozmery: 50 mm