Imers Libra kúpeľňový radiátor rebríkový 80x53 cm | G0105308004
Číslo produktu  G0105308004
  • Značka: Imers
  • Séria: Libra
  • Dostupnosť produktu: do 5 týždňov
  • Farba: iná
  • Druh: rebríkový
  • Výška [cm]: 80
  • Šírka [cm]: 53
  • Výkon [Watt]: 354
  • Rozstup pripojenia [cm]: 50
  • Pripojenie: dolné
Dostupnosť: do 5 týždňov
Loading...
Payment Methods
Opis
- šírka: 530 mm
- výška: 800 mm
- šírka medzi osami: 500 mm
- výkon 75/65/20 °C: 354 W
- pracovný tlak: 8 bar