GTV led páska 500 cm 78 W LD-2835-24V-600-20-ZB
Číslo produktu  LD283524V60020ZB
  • Značka: GTV
  • Dostupnosť produktu: na objednávku
  • Napájanie: 24V DC
  • Výkon [W]: 78
  • Svetlosť [Lm]: 1350
  • Farba svetla: studená
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Dĺžka (cm): 500
  • EAN: 5902801245701
  • Rozmery s obalom: 22 x 1 x 21 cm
Dostupnosť: na objednávku
Loading...
Payment Methods
Opis
- výkon: 78 W
- dĺžka pásky: 5 m
- šírka pásky: 10 mm
- počet LED diód na 1 m: 120
- svetelný tok: 1350 lm/m
- teplota farieb: 6500 K
- vzdialenosť rezu: 1,5 mm: 5 cm
- napätie: 24 V DC
- trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: III
- uhol svietenia: 1,5 mm: 120 stupňov
- stupeň ochrany: IP20
- funguje so stmievačom
Parametre
Značka: GTV
Napájanie: 24V DC
Výkon [W]: 78
Svetlosť [Lm]: 1350
Farba svetla: studená
Dĺžka (cm): 500
EAN: 5902801245701
Prečítajte si celý opis
Hmotnosť s obalom [kg]: 0.120
Garancia [mesiacov]: 24
Podrobnosti výrobcu: