GTV led páska 500 cm 30 W LD-2835-300-20-ZB
Číslo produktu  LD283530020ZB
  • Značka: GTV
  • Dostupnosť produktu: na objednávku
  • Napájanie: 12VDC
  • Výkon [W]: 30
  • Svetlosť [Lm]: 750
  • Farba svetla: neutrálna
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Dĺžka (cm): 500
  • Rozmery s obalom: 25 x 2 x 23 cm
  • Hmotnosť s obalom [kg]: 0.102
Dostupnosť: na objednávku
Loading...
Payment Methods
Opis
- lED pásik
- dĺžka: 5 m
- bez gélu
- farba svetla: 6500K
- dĺžka: 50 m
- uhol svietenia: 120
- IP 20
- počet LED diód na 1 m: 20 mm 60
- vzdialenosť rezania: 1,5 m: 60 cm: 60 cm: 60 cm: 60 cm: 60 cm: 60 cm: 5 cm
- napájanie: 30V
Parametre
Značka: GTV
Napájanie: 12VDC
Výkon [W]: 30
Svetlosť [Lm]: 750
Farba svetla: neutrálna
Stupeň ochrany: IP20
Dĺžka (cm): 500
Prečítajte si celý opis
Hmotnosť s obalom [kg]: 0.102
Garancia [mesiacov]: 24
Podrobnosti výrobcu: