> 100 000 PRODUKTOV

BEZPEČNÉ NÁKUPY

ATRAKTÍVNE CENY

ODBORNÉ PORADENSTVO

Nav switch
Ponuka
Balneo Wall-Box No Rim Inox zapustená polica 60 cm OB-IN3-NR
Balneo Wall-Box No Rim Inox zapustená polica 60 cm OB-IN3-NR
88,27 €

Balneo Wall-Box No Rim Inox zapustená polica 60 cm OB-IN3-NR

Číslo produktu  OBIN3NR
88,27 €

Dlhšia strana [cm]:

Dostupnosť: na objednávku
Loading...
Najlacnejšie doručenie: 3,99 €

Opis výrobku

Zápustné police WALL-BOX NO RIM vám umožnia usporiadať priestor v kúpeľni a dodajú jej moderný dizajn. Kozmetiku, parfumy môžete umiestniť na ľahko prístupné police a šampóny, gély a iné kúpeľové potreby môžete umiestniť do sprchovacieho kúta. Zápustné police WALL-BOX NO RIM možno použiť aj na organizáciu priestoru, napr. v spálni namiesto nočných stolíkov na drobné predmety, v kuchyni na koreniny alebo ako výklenky na dekoratívne prvky v obývacej izbe.

 

Bezrámové zapustené police z nehrdzavejúcej ocele INOX sa mimoriadne dobre hodia do strohých, sofistikovaných, sivých miestností a industriálnych interiérov, ako sú napríklad moderné lofty. Zápustné police WALL-BOX NO RIM sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a nepodliehajú korózii spôsobenej vodou a vysokou vlhkosťou v kúpeľni alebo kuchyni. Dve inštalačné hĺbky (7 a 10 cm) umožňujú vybrať si ten správny model a prispôsobiť sa možnostiam inštalácie.

 

Zápustné police WALL- BOX NO RIM dokonale zapadnú do dizajnu každej miestnosti.

Zápustné police WALL- BOX NO RIM sa často nazývajú nástupcami kúpeľňových košov, ktoré sú zvyčajne vyrobené z nekvalitných materiálov, sú esteticky nevkusné, obmedzujú priestor v kabíne a veľmi často korodujú.

 

WALL- BOX NO RIM je tiež alternatívou k zapusteným policiam vyrobeným zo sadrokartónu. sadrokartón nie je špecializovaný materiál na výrobu zapustených políc, najmä tam, kde je veľa vlhkosti (napr. sprchový kút).police zo sadrokartónu nie sú vodotesné, čo môže spôsobiť zatekanie vody dovnútra steny cez vymývané spoje. Výroba tohto typu políc je veľmi nákladná, problematická a prácna.

 

WALL- BOX NO RIM je rýchlo montovateľné a plne vodotesné hotové riešenie.

Parametre produktu

Producent: Balneo
Séria: Wall-Box No Rim Inox
Dostupnosť produktu: na objednávku
Dlhšia strana [cm]:: 60
Montáž: závesná
Typ: kovová
Farba: stal
EAN: 5903943983605
Rozmery s obalom: 30 x 30 x 60 cm
Prečítajte si celý opis
Hmotnosť s obalom [kg]: 3.000
Garancia [mesiacov]: 24
Balneo Wall-Box No Rim Inox zapustená polica 60 cm OB-IN3-NR
Produkty kupované spoločne s týmto produktom: